anasayfa / ürünler / peg - okumayı geliştirme dizisi / ABC alfabe
ABC alfabe
ABC alfabe
peg - okumayı geliştirme dizisi Pedagog Dr.Yeşim Kesgül Sercan
Resimleyen: Nur Akarsu
Geliştirilmiş 2.Baskı
Ekim 2012 İstanbul
29,5 x 21 cm., 84 sayfa
110 gr. birinci hamur kağıt, karton kapak
ISBN: 978-975-6624-27-2
Barkod: 9789756624272
Satış fiyatı 75,00 TL


“ABC alfabe” Okul öncesi dönemdeki çocuklarımızın harflerle görsel olarak tanışmasını sağlamak üzere hazırlanmış bir eğitim kitabıdır. Harfleri ya da sözcükleri çizme, boyama, harfler ve sözcüklerdeki benzerlikleri-farklılıkları ayırt etme, saklanmış harfleri bulma, eksik harfleri tamamlama, harfleri izleyerek dolambaçları çözme gibi keyifli birçok çalışma sayfasından oluşmuştur. Bu çalışmalar ilköğretim öncesindeki çocukların eğlenirken, farkında olmadan okuma yazma için gerekli alt yapıyı kurmalarına ya da okuma yazma öğrenme sürecindeki çocukların öğrendiklerinin keyifle pekiştirilmesine yardımcı olacaktır. 
Kitabı kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, nasıl daha verimli olacağı “Kullanırken...” bölümünde ayrıntılarıyla anlatılmaktadır.

Hazırlık ve ilköğretim birinci sınıf öğrencilerinin yanı sıra daha büyük olup çeşitli nedenlerle okuma yazmada güçlük yaşayan çocuklarımız için uygundur.

sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

dizinin diğer kitapları

yazar hakkında

Dr. Yeşim Kesgül Sercan, Pedagog 1984’de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Pedagoji Bölümü’nü bitirmiş, 1988’de aynı üniversitenin Çocuk Sağlığı Enstitüsünde Ana Çocuk Sağlığı Yüksek Lisansı’nı ardından da Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitimde Psikolojik Hizmetler Doktorası’nı (1997) tamamlamıştır.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®