anasayfa / ürünler / peg - dil becerileri / pür dikkat dinle! pür dikkat oyna!
pür dikkat dinle! pür dikkat oyna!
pür dikkat dinle! pür dikkat oyna!
peg - dil becerileri Aslı  Alpa Morova
Belin  Güner Nas
7. Baskı
Aralık 2023, İstanbul.
29,5 x 21 cm. 36 Sayfa, renkli baskı.
170 gr lake kuşe kağıt, karton kapak.
ISBN : 978-975-6624-30-2
Barkod : 9789756624302
Satış fiyatı 130,00 TL


“pür dikkat dinle pür dikkat oyna” Dil Becerileri Dizisi’nin beşinci ürünüdür ancak bu bir kitap değil, kitap görünümünde bir oyundur. İçinde ayrıntılarıyla anlatıldığı gibi kesilip hazırlandığında 2-4 kişinin oynayabileceği bir oyun haline gelir.
Üstelik bu oyunu oynarken başta işitsel algı becerileri ve dikkati olmak üzere birçok bilişsel yeti de uyarılacak ve gelişecektir. Nasıl oynanacağı en arka sayfada ayrıntılarıyla anlatılmıştır.
Pek çok bilişsel alanı geliştirecek nitelikte olan “pür dikkat dinle pür dikkat oyna”, normal gelişimi güçlendirmenin yanı sıra, söz konusu alanlarda güçlükler yaşayan çocukların ve belki erişkinlerin de sorunlarının giderilmesine katkı sağlayacaktır.
İlköğretim başlangıcından itibaren kullanılabilir. Ayrıca daha büyük olup bu konularda çeşitli güçlükler yaşayanlar için de yararlı olacaktır.

sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

dizinin diğer kitapları

yazar hakkında

Aslıhan Alpa Morova, Uzman Psikolojik Danışman Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuş, ardından 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansını bitirmiştir.

+ ayrıntı

Belin Güner Nas, Uzman Psikolojik Danışman Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuş, ardından 2009 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®