anasayfa / ürünler / peg - okumayı geliştirme dizisi / heceden okumaya
heceden okumaya
heceden okumaya
peg - okumayı geliştirme dizisi Didem Özerman Ulcay
Birinci Baskı 21 x 29,7 cm, 4 renk baskı. İçi kuşe kağıt, karton kapak. Perakende satış fiyatı ISBN: 978-975-6624-33-3 Barkod: 9789756624333 KDV dahil satış fiyatı 22 TL


heceden okumaya, okumayı geliştirme dizisinin ilk ürünüdür. Kitap görünümünde bir kart oyunudur. Oyunun ön hazırlığı, kuralları ve farklı oyun seçenekleri “oyunlar nasıl oynanır” bölümünde ayrıntılarıyla anlatılmıştır.

heceden okumaya, okumayı yeni öğrenen, alfabedeki tüm harfleri tanıyan, ana hatlarıyla okumayı sökmüş ama henüz akıcı okumaya geçememiş çocukların okumasının hızlanması, otomatikleşmesi için tasarlanmış bir oyundur.

Çeşitli öğrenme zorlukları özellikle, de “Özgül Okuma Güçlüğü (disleksi)” yaşayan çocuk ve yetişkinler için de yararlı olacaktır.

sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

dizinin diğer kitapları

yazar hakkında

Didem Özerman Ulcay Psikolojik Danışman Didem Özerman Ulcay, Uzman Psikolojik Danışman Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu. 2000-2001 arasında Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın İşlevsel Yetişkin Okuryazarlığı Programı’nda eğitmen olarak çalıştı.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®