anasayfa / pencere-sey / çizerler / Hüseyin Duvarcı
Hüseyin Duvarcı

Hüseyin Duvarcı, 1970 yılında İzmir’de doğdu. 1987’de Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümüne, ardından da Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümüne devam etti ve 2001 yılında mezun oldu.

Profesyonel iş yaşamına Ankara’da, Bedesten Seramik Atölyeleri’nde başlayan Hüseyin Duvarcı, ilk duvar resmini 1994 yılında, İzmir’de, yaptı ve çalışmalarını ağırlıklı olarak bu şehirde gerçekleştirdi. Bugüne değin konut, ofis ve kamu binaları için toplamda 15.000 metrekareden fazla resim, rölyef ve heykel uygulamaları gerçekleştirdi.

Özel ve kamu kuruluşlarında sanat eğitimleri de veren Duvarcı, kimi yayınların sanat yönetmenliği görevlerini de üstlendi. Çalışmalarına halen İstanbul’da devam etmektedir.


çizerin yayınevimizdeki kitapları

sosyal ilişki becerileri | peg - düşünme becerileri
Düşünme Becerileri Dizisi'nin yedinci kitabıdır. Çocuğumuzun kendini ve çevresini tanıma, kendini ifade etme, başkalarının duygularını, düşüncelerini, sözlü-sözsüz, dolaylı-doğrudan iletilerini anlama, karşılıklı kabulü sağlayan toplumsal davranışlar ve kurallarla ilgili farkındalıkları arttırma, sosyal sorunlara çözüm üretebilme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen çalışmalardan oluşmuş eğlenceli bir alıştırma kitabıdır.

+ İncele


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®