Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mithat/domains/pencere-sey.com/public_html/baglan.php on line 17
pencere-sey® | açmaca büyük harfler
anasayfa / ürünler / peg - baskısı tükenenler / açmaca büyük harfler
açmaca büyük harfler
açmaca büyük harfler
peg - baskısı tükenenler Pedagog Dr. Yeşim Kesgül Sercan 
peg - oyunlar
3.Baskı 
Ocak 2003, İstanbul
Yönerge kitapçığı
30 çift (60 adet) açmaca kartı, renkli
Barkod : 8697417370011


Çocuklarımızın görsel belleğini güçlendirmek, görsel dikkatini pekiştirmek, dikkati odaklama ve yoğunlaştırma yetilerini geliştirmek, görsel ipuçlarını kullanarak nesneler arasındaki benzerlik ve farklılıkları ayırt etme alışkanlığı kazanmalarını, aynı zamanda harflerle tanışmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
Üzerlerinde harfler ve bunlarla ilişkili resimlerin bulunduğu 60 (30 çift) karttan oluşan bir eğitim gerecidir.
Kart çiftlerini eşlemek ya da kapalı olan kartları açarak eşlerini bulmak şeklinde, yönerge kitapçığında ayrıntılarıyla anlatılmış olan bir çok oyun oynanabilir. 2005-2006 öğretim yılında uygulamaya konulan yeni müfredata uygundur.
sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

baskısı tükenenler

yazar hakkında

Dr. Yeşim Kesgül Sercan, Pedagog 1984’de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Pedagoji Bölümü’nü bitirmiş, 1988’de aynı üniversitenin Çocuk Sağlığı Enstitüsünde Ana Çocuk Sağlığı Yüksek Lisansı’nı ardından da Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitimde Psikolojik Hizmetler Doktorası’nı (1997) tamamlamıştır.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®