Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mithat/domains/pencere-sey.com/public_html/baglan.php on line 17
pencere-sey® | uyak bulmaca
anasayfa / ürünler / peg - baskısı tükenenler / uyak bulmaca
uyak bulmaca
uyak bulmaca
peg - baskısı tükenenler Doç. Dr. Pedagog Oya Güngörmüş Özkardeş 
peg - oyunlar
1.Baskı 
Şubat 2005, İstanbul
Yönerge kitapçığı
30 adet resim, 30 adet ses, 6 adet ödül kartı, renkli
Barkod : 8697417370059


Sesler arasındaki benzerlik ve farklılıkları ayırt etme becerisini, işitsel dikkat ve işitsel belleği geliştirmek amacıyla tasarlanmış, yap boz şeklinde 60 resim kartından oluşan bir eğitim gerecidir.
Çocuktan istenen kedi/yedi, hasta/pasta gibi adları uyaklı olan resimleri eşlemesidir. Doğru eşleme olmadıkça kartları birleştirmek mümkün olmadığından çocuk anında geri bildirim alabilmektedir.
Farklı oyun biçimleri yönerge kitapçığında ayrıntılarıyla anlatılmıştır. 2005-2006 öğretim yılında uygulamaya konulan yeni müfredata uygundur.
sosyal medyada paylaş: Facebook | Twitter | Email Gönder

baskısı tükenenler

yazar hakkında

Prof. Dr. Oya Güngörmüş Özkardeş, Pedagog 1982’de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Pedagoji Bölümü’nü bitirmiş 1987’de aynı üniversitenin Çocuk Sağlığı Enstitüsünde Gelişim Nörolojisi Yüksek Lisansı’nı ardından da Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Eğitim Bilimleri Doktorası’nı (1993) tamamlamıştır. 1998 yılında doçent, 2013 yılında da profesör unvanını kazanmıştır.

+ ayrıntı


 

Copyright © 2014 | pencere-sey®